Hoşgeldin Yeni Nesil BiletBank

Beş yıl önce, "Tek sorgu ile bütün havayolu şirketlerinin tek bir yerde toplanması" fikri ile yola çıkan BiletBank. Turizm sektöründe bir ilki gerçekleştirerek, siz değerli acentelerimize, hiçbir kişi veya kuruluşa bağlı kalmaksızın, rahatça bilet kesebilmeniz için bu platformu oluşturdu.

Online acentecilik sektöründe lüks olarak görünlen seçenekleri, siz acentelerimize her zaman standart olarak sunma vizyonu ile yoluna devam eden BiletBank, şimdi de sizlere 3. nesil online acentecilik platformunu sunuyor.

BiletBank, 2 Yılda yaklaşık 1.500.000 adet bilet keserek, sistemin stabil ve sorunsuz yapısını 1.500.000 kez kanıtlamış oldu. Online acenteciliğin en eski ve en tecrübeli ismi olarak, hata oranını minimuma indirip, sorunsuz biletlemenin avantajlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Dünya'nın Biletini Kesiyoruz!

1.938 Seyahat Acentesi BiletBank sistemi üzerinden son dört yılda 3.280.000 adet sorunsuz işlem gerçekleştirdi ve toplam 1.838.396 adet uçak bileti düzenledi.

Teknolojimize ortak olun.

  • 797 Havayolu ve Low-Cost taşıyıcı - Online Rezervasyon-Biletleme-İptal-Değişiklik
  • Kendi Web Sitenizde Online Bilet Satış İmkanı - BKM Denetiminde Güvenli Kredi Kartı İşlemleriz
  • 7/24/365 Çağrı Merkezi - Servis Ücreti Belirleme ve Taksitli Satış İmkanı

Petour Sigorta

PETUR SIGORTA , 2009 Yilinda kurulmus olup ,sektöründe ilk siralarda yer alan , Mapfre Genel Yasam A.S ve Mapfre Genel Sigorta A.S’nin Çözüm ortagi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Zengin sigorta ürün yelpazesine sahip olan PETUR SIGORTA , kasko, trafik ,isyeri ,konut , dask , saglik sigortalari için de sizlere özel , ihtiyaçlariniza yönelik hizmetleri gerçeklestirmektedir.

PETUR SIGORTA
Iletisim : 0212 603 62 44